Radu și Adelina sunt marii câștigători ai show-ului Puterea dragostei, sezonul 4, difuzat de Kanal D. Imediat după finală, cei doi și-au spus primele impresii și au oferit prima reacție după ce au devenit câștigători.
„Am avut foarte mari emoții, încât nici nu mai puteam să vorbesc. Am fost foarte fericită și în sinea mea am simțit că o să se întâmple așa și că o să fim amândoi câștigători.(…)
Nu pot să spun că mi-a fost ușor, doar că știam că el e cu totul altă persoană și nici eu nu înțelegeam de ce se comportă așa de multe ori.
Dacă se întâmpla ceva, punea imediat la suflet și chiar dacă unii concurenți făceau fix să îl enerveze, el le dădea fix de voiau.”, a declarat Adelina, în platoul WOWbiz.ro.
„Nu mi-a fost teamă de nimeni! După părerea mea, consider că nu merita niciunul să câștige din casa aia, pentru că nu au arătat nimic.
Până la urmă tematica emisiunii este dragostea, chiar dacă o arăți într-un mod plăcut sau mai neplăcut, dar până la urmă, asta se promovează, nu ceartă, scandal și bătăi.”, a spus Radu, pentru sursa citată.
https://ift.tt/D5apIiv
Comentarii
Trimiteți un comentariu